Darujte radost a naději: Pomozte nám získat druhou sanitku přání!

16. června 2024

S jedinou sanitku, kterou máme, se občas dostáváme do situace, kdy musíme odmítat přání lidí v závěru jejich života, která bychom jinak mohli splnit. Pomozte to změnit a zapojte se do naší sbírky! Vybraný obnos použijeme na pořízení sanitky a potřebného vybavení.

Zapojte se do naší sbírky na Donio, každý příspěvek se počítá!

Jsme Sanitka přání a naším posláním je poskytovat lidem všech věkových kategorií v terminálním stadiu nemoci, kteří jsou odkázání na lůžko, i těm, kteří mají z jiného důvodu velmi omezenou pohyblivost, možnost zažít něco neobvyklého nebo rozloučit se s lidmi nebo místem, které se pro ně stalo kvůli nemoci nedostupné.

Jejich přání je mnohdy i zároveň přáním posledním. V České republice přibývá lidí například i s nádorovými a dalšími onemocněními, jejichž častým důsledkem bývá trvalé upoutání na lůžko. Bez pomoci zdravotníků a převozu v sanitce na nosítkách jsou tito lidé nuceni zůstávat v izolaci ve svých domovech či pobytových zařízeních až do své smrti.

Nezajišťujeme jen převoz klientů, ale vytváříme společné zážitky pro klienty a jejich blízké, které jim přinesou radost v náročném období jejich života.

Kvůli omezené kapacitě naší jediné sanitky, jejímu stáří (téměř 550.000 km) a s tím spojenému častému servisu, musíme odmítat přání lidí v závěru jejich života, která bychom jinak mohli splnit.

Darujte radost a naději: Pomozte nám získat druhou sanitku přání!

Všechny příběhy klientů Sanitky přání najdete na našem Facebooku a Instagramu.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybraný obnos použijeme na pořízení sanitky, na koupi potřebného vybavení a na úpravy, které umožní klientům a jejich doprovodu bezpečné a pohodlné cestování.

Pokud se nepodaří vybrat cílová částka, ale bude možné za ni pořídit vyhovující sanitku v dobrém technické stavu, tak ji koupíme. Pokud by vybraná částka nestačila, snažili bychom se dalšími sbírkami a dobročinnými aktivitami potřebné finance na pořízení druhé sanitky získat.

Pokud dojde k překročení cílové částky, použijeme tyto prostředky na plnění samotných přání pro klienty.

Děkujeme, že pomáháte plni přání lidem, kteří si je sami splnit nemohou 🙏

Podobné Aktuality

Sanitka přání vyjíždí z Prahy 13!

STODŮLECKÝ POSEL – Zpravodaj městské části Praha 13: "Název Sanitka přání vychází z myšl...

9. dubna 2024