Chci pomáhat

Podpora

Možnosti zapojení

Chcete podpořit dobrou věc a podílet se na plnění přání? Zapojit se můžete hned několika způsoby, z nichž každý nám pomůže vykouzlit lidem úsměv na tváři.

Chci se stát dobrovolníkem
Ke splnění snů nemusíte přispět pouze materiálně. Pokud máte zdravotnické vzdělání a dokážete si pro plnění přání našich klientů vyhradit na celý den čas, rádi vás uvidíme v terénu. Výhodou tohoto způsobu zapojení je bezprostřední kontakt s klientem a jeho blízkými, takže si užijete čistou radost z dávání.

Chci přispět finančně
Nemáte vzdělání v oboru? Nevadí. I malý finanční dar pomáhá, aby naše Sanitka přání mohla dělat lidem v těžkých chvílích radost.
Výhodou finančního příspěvku je navíc možnost snížení základu daně, takže tato varianta může být zajímavá například i pro firmy. Potvrzení o daru vám rádi poskytneme na požádání.
Žádost o potvrzení daru nám prosím pošlete na e-mailovou adresu info@sanitkaprani.cz. Ke své žádosti prosím připojte své osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, datum narození...). Děkujeme!

Chci přispět šířením poselství
Máte vlastní podnik, ve kterém chcete o Sanitce přání informovat klienty? Pracujete v hospicu nebo ve zdravotnickém zařízení? Případně znáte jiné místo, které by mohlo pomoci šířit povědomí o našem projektu? Napište nám a rádi vám zašleme zdarma naše letáčky.

Podpořte splnění dalších přání

Líbí se vám činnost Sanitky přání a chtěli byste ji podpořit libovolnou finanční částkou? Učinit tak můžete dvěma způsoby:

  1. Zvolte QR platbu ve vašem bankovnictví a pomocí QR kódu se vám automaticky předvyplní všechny údaje, pak už stačí jen doplnit vámi preferovanou částku.
  2. Pokud preferujete tradiční způsob posílání plateb, níže najdete číslo našeho bankovního účtu.

Budeme rádi jak za jednorázové příspěvky, tak za nastavení pravidelného platebního příkazu v libovolné výši, který z vás může učinit pravidelné a dlouhodobé dárce.

2002444755/2010
TRANSPARENTNÍ ÚČET

Aktuální články

Sanitka přání vyjíždí z Prahy 13!

STODŮLECKÝ POSEL – Zpravodaj městské části Praha 13: "Název Sanitka přání vychází z myšl...

9. dubna 2024