Mám přání

Formulář

Žádost o splnění přání

Jak plnění přání funguje?

Pro splnění přání je nezbytné vyplnit tento online formulář. Jakmile ho obdržíme, ozveme se Vás nazpět, abychom si upřesnili požadavky a přání společně naplánovali.

Komu můžeme přání splnit?

Sanitka přání je určena lidem v terminálním stádiu onemocnění, kteří jsou odkázání na lůžko, i těm, kteří mají z jiného důvodu velmi omezenou pohyblivost a nemají možnost si v rámci svých možností přání splnit. Je to služba pro všechny věkové kategorie. Klientům umožňuje splnit jedno přání, které je pro ně běžnými dopravními prostředky nedostupné. V sanitce jsou také místa pro dva doprovázející rodinné příslušníky či přátele.

Kolik stojí splnění přání?

Splnění přání je zdarma. Veškeré náklady spojené s plněním přání financuje organizace Sanitka přání z. s. díky dobrovolníkům, kteří pracují ve svém volném čase bez nároku na finanční odměnu, a také díky příspěvkům jednotlivců a firem.

Kam všude Sanitka přání přijede?

Sanitka přání funguje na území celé ČR s vyzvednutím kdekoliv. Z kapacitních a technických důvodů však nejezdíme do zahraničí.

Další informace

Pro přání plánujeme pouze čas začátku, nikoliv konce přání. Naši dobrovolníci mají vyhrazený na jedno přání vždy celý den. V sanitce není možné přepravovat osoby na invalidním vozíku. Sanitka není vybavena zádržným systémem na vozík. Pokud chcete připojit k formuláři nějaký soubor, zašlete jej prosím na e-mail info@sanitkaprani.cz